Виробник

Компанія TUTRIC (Tianjin United Tire & Rubber International Co., Ltd.) є виробником шин марки Тіанлі. Фірма TUTRIC була заснована у 1985 році як спільне підприємство з канадським виробником шин.
Tianli

 


 

TUTRIC спеціалізується на виробництві шин для сільського господарства, лісової техніки, промислових та будівельних машин. Більш ніж 30-річний досвід дозволяє вважати його одним із провідних виробників таких шин.
Tutric

 


 

TUTRIC виробляє шини від 16 до 63 дюймів. Виробнича програма включає більше 300 розмірів і в наступні 2 роки буде збільшена вдвічі.
TUTRIC був першим виробником, який заздалегідь інвестував у розробку радіальних шин для сільського та лісового господарства.
Manufacturing

 


 

TUTRIC експортує свою продукцію до більш ніж 70 країн.
TUTRIC розширює та посилює свої позиції на європейському ринку завдяки постійному збільшенню асортименту та ексклюзивній дилерській мережі, що росте.
Export

 


 

TUTRIC інвестував 350 мільйонів доларів США на нову фабрику. Суперсучасне виробниче підприємство працює із третього кварталу 2015 року на території 32 га.
Fabric

 


 

TUTRIC виступає за відповідальну взаємодію між нашими працівниками та замовниками, за забезпечення сучасними робочими місцями та технікою, високі інвестиції у дослідження та розробки, а також за екологічне виробництво високоякісних шин із ретельно відібраної сировини.
Manufacturing

 


 

TUTRIC усвідомлює свою високу відповідальність в охороні навколишнього середовища та застосовує енергозберігаючі та екологічні виробничі технології.

TUTRIC виробляє продукцію відповідно до вимог REACH (постанова ЄС 1907/2006 про обмеження хімічних добавок), а також ISO9001: версія 2008 у 2010 р.

Responsability and Standarts